Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Od 1993 r. jesteśmy wsłuchani w potrzeby klientów.

Naszą ofertę kierujemy do firm, instalatorów sprzętu elektronicznego, instytucji publicznych oraz osób indywidualnych, którzy mają sprecyzowane potrzeby. Jeżeli jesteś odpowiedzialny za realizację projektu polegającego na zakupie i instalacji monitoringu, alarmu, domofonu, centrali telefonicznej, okablowaniu firmy lub podobnego, to dobrze trafiłeś.

  • Obsługujemy firmy w zakresie kompleksowych instalacji.
  • W ponad 100 placówkach publicznych działają nasze centrale telefoniczne oraz sieci telekomunikacyjne. Ponadto obsługujemy urzędy, poradnie, szpitale i inne instytucje o podpbnym profilu
  • Współpracujemy jako dostarczyciel sprzętu z instalatorami na terenie całej Polski- zapewniając korzystny system rabatowy.
  • Klientom indywidualnym polecamy nasz sklep internetowy.

W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak profesjonalizm, lojalnosć i uczciwosć. Dzięki sumiennemu podejściu działamy, z sukcesami, już od ponad 20 lat.

Firma Zach Service Krystyna Wesołowska jest autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem wiodących marek sprzętu, takich jak Slican i Platan.

Witryna stworzona na platformie